parallax background

Restauracja
Trattoria Casa Mia

T rattorię Casa Mia na Starym Mokotowie swoją historię rozpoczęła w 2004 roku. Ciepłe, przytulne i klimatyczne wnętrze, całoroczna markiza a latem ogródek z parasolami. W zimowe wieczory ciepła dodaje opalany drewnem kominek a latem pomieszczenia chłodzimy. Proponujemy rodzinną atmosferę i domową, włoską kuchnię.

Oryginalne włoskie produkty i świeże warzywa, które dostarczamy z regionalnych targów pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnego domowego smaku naszych dań. Po za wyjątkową w smaku pizzą, możecie Państwo też delektować się przystawkami, którym towarzyszy szeroki wybór domowych makaronów, sałat i dań z grilla. Trattoria Casa Mia oferuje klasyczne włoskie desery. Ofertę naszą dostosowujemy sezonowo a od poniedziałku do piątku, dodatkowo proponujemy specjalności dnia.
Serdecznie Zapraszamy !

K awiarnia Mood Cafe, słodka sąsiadka Trattorii, powstała z miłości do kawy i słodyczy.

Niepowtarzalność smaku kaw w Mood Cafe gwarantuje specjalnie dla nas stworzona mieszanka : kompozycja ziaren 100% Arabici ,wyróżniająca się świeżością smaku z nutą ciemnej czekolady i orzechów włoskich. Mood Cafe nęci szeroką gamą gorących i zimnych kaw, różnorodnością herbat i gorących czekolad, owocowymi i lodowo- mlecznymi koktajlami oraz domową lemoniadą.

Równie imponujący jest wybór deserów, od kruchych ciastek i ciasteczek, wypiekanych na miejscu croissantów, przez kremowe torty , puszyste bezy po owocowe tarty.

ZOBACZ MENU MOOD CAFE